AURORA Biuro Podróży

Działamy na rynku od roku 2005. Na początku pod nazwą Biuro Podróży ZORZA a od roku 2007 jako Biuro Podróży AURORA. Tym co nas wyróżnia na rynku turystycznym jest m.in. nasza wieloletnia pasja turystyczna, a także zapewnienie klientom organizowanych przez nas wycieczek maksymalnej dawki pozytywnych wrażeń podczas zwiedzania – a wszystko za niewygórowane ceny. Z naszych imprez wrócą Państwo do domu nie tylko z bagażem wspomnień ale i z nowymi przyjaciółmi.
Na nowy sezon przygotowaliśmy dla Państwa szereg wycieczek – we wszystkie strony Europy, zwłaszcza wycieczki szkolne, imprezy integracyjne i pielgrzymki. Oferujemy dodatkowo doradztwo w wyborze ośrodka, pensjonatu, wynajmie domku lub kwatery w pięknych i najbardziej atrakcyjnych narciarsko, górskich regionach naszego kraju oraz u naszych sąsiadów. Organizujemy także wyjazdy firmowe na indywidualne zlecenie.
Ponadto dla grup młodzieżowych i zakładów pracy przygotowaliśmy kilkadziesiąt tras wycieczkowych po Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Oczywiście każda wycieczka ze sprawdzonym, bogatym i bardzo różnorodnym programem.
Przygotowujemy również programy imprez na indywidualne życzenie osoby zamawiającej. Każdy więc w AURORZE znajdzie coś dla siebie!

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a